Bezpečnost dat

Chráníme data, chráníme naše uživatele. Bezpečnost bereme velmi vážně.

Flou běží na cloudu u jednoho z největších datových poskytovatelů na světě Digital Ocean. Díky struktuře cloudu se nemusíte bát, že by došlo k nedostupnosti služeb jak z důvodu nedostatečné kapacity tak poškození vlastního serveru, jelikož předností této architektury je, že v případě výpadku atd. dojde k jejímu okamžitému vykrytí dalšími stroji.

 

Bezpečnost serverů

Všechna data jsou uložena na pravidelně aktualizovaných, vysoce zabezpečených a strojích s omezeným přístupem.

 

Zálohování dat

V případě, že by došlo k nečekané události jako např. napadení celé serverové infrastruktury, jsou data denně zálohována do několik stovek vzdáleného úložiště.

 

Komunikace mezi Vámi a flou

Flou.cz běží na protokolu https, tedy veškerá komunikace probíhá zabezpečeně. Rating tohoto zabezpečení je A, tedy vysoce bezpečné.

 

Omezený přístup ke správě serveru

Přístupy na servery mají pouze systémoví administrátoři, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a mají s námi uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti. V tomto oboru je diskrétnost základ. Jakákoliv komunikace na úrovni administrátor/server probíhá přes tzv. ssl certifikáty a plně šifrovaná.

 

Dostupnost služeb

Nemůžeme zaručit 100% dostupnost, ale můžeme zaručit, že jsou servery pod dohledem kvalifikovaných odborníků 24/7. Krom výpadků v rámci nutných aktualizací by se žádný neměl udát.

 

Aktuálnost systému

Každý měsíc pravidelně procházíme bezpečnostní checklist a provádíme větší aktualizace všech prvků naší infrastruktury.

 

Zabezpečení hesel

Hesla jsou uložena v nečitelné podobě bez možnosti z nich získat hesla původní. Krypotovací metodou je bcrypt s počtem 13 iterací, který na běžném stroji generuje nečitelné heslo pro ověření více jak sekundu, což výrazně snižuje efektivitu každého útoku hrubou silou.

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA

Chcete individuální řešení a nabídku na míru? Kontaktujte nás