Zakázky

Vyhledávání a filtrace


Díky propracované filtraci v mžiku najdete tu správnou nabídku. Pravidla pro hledání lze libovolně kombinovat. Můžete kombinovat například všechny nabídky ve městech Zlín, Brno a Olomouc, které jsou ve fázi aktuální a byli vytvořeny za poslední měsíc.

Najde ji raz dva

Group 2

Položky zakázky


Vkládejte položky do zakázky snadným vyklikáním rovnou ze svého katalogu anebo si vypište položky ručně. Ve výpisu jsou všechny hodnoty editovatelné, položky si můžete setřídit jak chcete a přidat k nim pro větší přehlednost i nadpis.

Group

Výpočet zisku


Ukáže Vám důležité informace o tom, nakolik je zakázka zisková. Ke všem položkám si zadáte nákupní a prodejní cenu a zbytek už necháte na flou aby vám vypočítal odhadovaný zisk na zakázce.

Group 11

Přílohy k nabídce


Není vždy snadné mít v papírech pořádek. Jednou máte dokumentaci v emailu, jindy se najde vyfocená v mobilu a nakonec ji hledáte zapadlou v přihrádce auta. Předávací protokoly, fotoreport z montáže a další potřebné dokumenty si můžete uložit přímo do karty zakázky a mít ji tak na jednom místě.

Jen pro pořádek

Group 8

Fáze zakázky


Pro Vaši lepší orientaci má každá zakázka svoji fázi, ve které se nachází. Lépe se pak můžete orientovat, jaká zakázka se chystá, která je před fakturací a která se uzavřela. Samořejmostí je možnost si další fáze libovolně vytvářet.

Group 15

Vystavení faktury


Chcete vytvořit fakturu dle reálného stavu, který je v kartě zakázky anebo podle původního dokumentu nabídky? Máte na výběr. Stejně tak nemusíte fakturovat položku po položce ale celou práci zahrnout do jedné položky. Flou Vám umožní volbu.

Group 16

Úkoly k zakázce


Zakázka se často skládá z mnoha dílčích činností a může se stát, že se na některou zapomene. Není příjemné tyto věci řešit dodatečně, a proto zakázky ve flou nabízí ukládání všech těchto dílčích úkolů. Vy nebo i celý Váš tým pak ví, které úkoly jsou hotové a které ještě zbývá dodělat. Můžete si vytvořit i šablony se sadou úkolů pro zakázky, které obsahují podobné postupy.

Group 14 (1)

 

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA

Chcete individuální řešení a nabídku na míru? Kontaktujte nás