Nabídky

Vyhledávání a filtrace


Díky propracované filtraci v mžiku najdete tu správnou nabídku. Pravidla pro hledání lze libovolně kombinovat. Můžete kombinovat například všechny nabídky ve městech Zlín, Brno a Olomouc, které jsou ve fázi aktuální a byli vytvořeny za poslední měsíc.

Najde ji raz dva

Group 2

Položky nabídky


Vkládejte položky do nabídky snadným vyklikáním rovnou ze svého katalogu anebo si vypište položky ručně. Ve výpisu jsou všechny hodnoty editovatelné, položky si můžete setřídit jak chcete a přidat k nim pro větší přehlednost i nadpis.

Group

Výpočet zisku


Abyste hned věděli nakolik je nabídkovaný projekt zajímavý, rovnou se Vám dle zadaných dat počítá jeho ziskovost. Pokud tvoříte nabídku s klientem po svém boku, využijte tlačítko „sezení s hostem“. Klient se tak nedozví za jakou cenu zboží nakupujete ani předpokládaný zisk.

To se může hodit

Group 11

Přílohy k nabídce


Není vždy snadné udržet v papírech pořádek. Jednou máte dokumentaci v emailu, jindy se najde vyfocená v mobilu a nakonec ji hledáte zapadlou v přihrádce auta. Flou Vám poskytne prostor pro Vaši dokumentaci, kterou si můžete nahrát ke každé nabídce a mít ji tak na jednom místě.

Jen pro pořádek

Group 8

Stylové šablony nabídky


Usnadněte klientům rozhodování zda si Vaši firmu vybrat či nikoliv a zaujměte profesionální prezentací své nabídky. Flou Vám pomůže vytvořit stylový PDF dokument. Není to složité. Stačí zvolit barevné schéma dle vašeho vkusu, nahrát logo a vyplnit texty pro uvítací stránku a případné reference. Tím je šablona hotová a Vaše nabídky budou vypadat lépe, než kdykoliv předtím.

Group 2-1

Odeslání nabídky přímo na e-mail


Není třeba nic generovat, ukládat ani hledat na disku. Jakmile máte nabídkou hotovou, stačí jedním kliknutím odeslat. Flou doplní všechny údaje pro odeslání, připne nabídku jako přílohu a doplní text emailu z předvyplněné šablony. Vy už jen zkontrolujete, můžete přidat další přílohy a odešlete.

Jo a ještě přidá funkci do emailu, aby jste věděli zda (a kdy) dotyčný email četl ;-)

2020001_____Zabezpečení_areálu___flou_cz

Fáze nabídky


Nabídky si můžete rozdělovat do fází, ve kterých se právě nacházejí. V závislosti na fázi může flou provádět i další procesy jako je automatické odesílání emailu klientu, který se doposud k nabídce nevyjádřili nebo připomenutí odložené nabídky.

Group 12

 

Vystavení faktury, vytvoření zakázky


Flou Vám umožní fakturovat rovnou z nabídky, bez nutnosti tvořit zakázku. Stačí opět pouhý jeden klik nebo tapnutí (pokud používáte flou z mobilu) a kompletní faktura je nachystána k odeslání.

Group 13

 

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA

Chcete individuální řešení a nabídku na míru? Kontaktujte nás