Pro živnostníky

Jednou z prvních věcí, které musí podnikatel řešit, je forma, jakou bude vystavovat doklady pro zákazníky. Flou je ideální volba pro drobné živnostníky, kteří vedou daňovou evidenci nebo účetnictví, ušetří Vám spoustu času i energie.

S Flou mimo kancelář či domov, zvládnete vytvořit nabídku, zakázku nebo vystavit fakturu kdekoliv a kdykoliv. Vytvořit náklad a mnoho dalších kroků třeba i přímo v terénu. A není k tomu potřeba víc, než jen smartphone, notebook či počítač s připojením k internetu. Ušetříte tím spoustu času po práci, kde sedíte v kanceláři nebo doma a vystavujete doklady.

Klient se Vám ozval s tím, že má zájem o Vaše služby? Jednoduše a rychle pro něj vytvoříte nabídku odkudkoliv, poté ji stačí jen odeslat a jestliže Vám ji klient odsouhlasí, nezbývá nic jiného, než nabídku proměnit jedním kliknutím v zakázku. Další proces už je jen na Vás, jestliže budete mít zakázku zrealizovanou, vyfakturujete ji a pošlete klientovi fakturu. Jak jednoduché a pohodlné!

Proč využívat Flou ?

- předejdete chybám v číslování dokladů

- automatické načítání adres zákazníků

- základní kontrola dat a výpočtů

- evidence příjmů a výdajů

- snadné zasílání faktur, e-mailů, upomínek, nabídek, zakázek

- spolupráce s účetní – úspora peněz

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA

Chcete individuální řešení a nabídku na míru? Kontaktujte nás