Vlastnosti
Flou je inteligentní informační systém, který na jednom místě sdružuje všechny Vaše zakázky, nabídky a faktury.

notebook

Nabídky

Flou Vás intuitivně a efektivně provede celým procesem zakázky. Vy tak ušetříte spoustu času a Vaše podnikání budete mít pod kontrolou.

Zakázky

Flou si zakládá na propojení a vzájemné komunikaci všech svých modulů. U vytvořené zakázky můžete jedním kliknutím vygenerovat plně editovatelnou fakturu, kterou už jen pošlete svému klientovi. Jednoduše a rychle.

zakazky

faktury

Fakturace

Vytvořením faktury ostatní systémy končí, fakturační systém ve Flou umí mnohem víc. Přesvědčte se.

Účetnictví

Mějte svého účetního vždy u sebe. Faktury budete mít setříděné v přehledném výpisu a nebudete se dál starat, kdy vyprší splatnost - Flou Vás upozorní.

ucetnictvi

stats

Statistiky

Flou za Vás vyhodnotí každý měsíc, čtvrtletí i rok a Vy tak můžete v interaktivním grafickém znázornění procházet měsíc po měsíci. Budete mít jasný přehled, jak se Vám a Vašemu podnikání daří.

Automatizace

Množství zakázek stoupá, jste v jednom kole, ale místo práce řešíte, proč peníze od klienta stále nejsou na účtě? Ano, i s tímto Vám Flou pomůže. Jednoduše si nastavte, kdy klient obdrží e-mail s upozorněním na nezaplacenou fakturu a dále se nestarejte.

automazizace

 

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA

Chcete individuální řešení a nabídku na míru? Kontaktujte nás