Parametry

Fáze nabídky - Novou fázi vytvoříte kliknutím na tlačítko "+" a celou akci potvrdíte stisknutím tlačítka "✓". Dle Vaší libosti si můžete upravit barvu každé fáze, tak aby jste v nich měli co největší přehled.

Jestliže vytváříte nabídku, zvolíte v jaké fázi se zrovna nachází, slouží pro Váš větší přehled v nabídkách. Fáze nabídky např - čeká na vyjádření, odsouhlasena, dokončená, vyřazená. Dle Vaší potřeby, lze přidat i další fáze nabídky stisknutím tlačítka "+" a potvrdit "✓".

Parametry

Úvodní texty do nabídek - Nový text vytvoříte kliknutím na tlačítko "+" a celou akci potvrdíte stisknutím tlačítka "Vytvořit". Tento text se ukáže na první stránce nabídky. Většinou slouží pro představení firmy, nebo přiblížení zaslané nabídky.

Fáze zakázky - Novou fázi vytvoříte kliknutím na tlačítko "+" a celou akci potvrdíte stisknutím tlačítka "✓". Dle Vaší libosti si můžete upravit barvu každé fáze, tak aby jste v nich měli co největší přehled.

Chcete získat více času a zjednodušit své podnikání?

Flou na 30 dní k vyzkoušení zdarma a uvidíte, kolik času ušetříte. Přesvědčete se, že to může být i jednoduché a poté se rozhodnete.

VYZKOUŠET ZDARMA